איידהו

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- איידהו

נכס למכירה באיידהו

איידהו תופסת חלק יבשתי של צפון מערב ארצות הברית וגובלת בצפון עם המחוז הקנדי של קולומביה הבריטית, ממערב עם מדינות וושינגטון ואורגון, מדרום-מערב לנבאדה, לדרום-מזרח עם יוטה. מזרחה בוויומינג ובצפון-מזרח עם מונטנה.

 התחזית עבור שוק הנדל"ן 2018 נראה חיובי ברחבי ארצות הברית. החדשות האחרונות נראה מעודד מאוד עבור שניהם קונים ומוכרים. בתים חדשים נבנים כל יום, זה מאפשר קונים פוטנציאליים יש הרבה לבחירה בכל השווקים, בכל מדינה.

האם זה הזמן המושלם לך סוף סוף לקנות נכס למכירה באיידהו? המידע הבא יספק לך את כל הנתונים והמספרים הדרושים כדי לקבל החלטה מושכלת.

שוק הנדל"ן איידהו הוא במצב שונה, ללא בעיות עם שוק המניות, יש לה השפעה מועטה או על הדיור. כלומר, האפשרות של קריסה של שוק הנדל"ן הוא מינימלי.

הצורך ברכוש חדש למכירה באיידהו הוא גבוה מאוד עכשיו ברחבי המדינה וזמינות מוגבלת. לכן, אם יש לך נכס יוקרתי למכירה באיידהו, סביר להניח שיש לך שני קונים פוטנציאליים או יותר מתחרים על הנכס שלך. המוכרים יכולים גם ליהנות מן המצב הנוכחי של שוק הנדל"ן איידהו. ללא קשר להשפעה כי שוק המניות יכול להיות על הבית, רכישת בית בתקופה שבה שיעורי המשכנתאות נמוכים יהיה רווחי לאורך זמן

Boise היא עיר הבירה של איידהו וכאן באביב הוא לעתים קרובות נחשב לעונת המכירות בשל האקלים החם המאפשר יותר קונים לצאת לבדוק את הנכס זמין למכירה באזור איידהו. לכן אתה צריך ללמוד יותר על שוק הנדל"ן איידהו. באביב הזה בויז, השוק רואה היצע דיור נמוך מאוד וזה חדשות טובות עבור המוכרים.

למרות שזה יכול להיות שוק נוח למוכרים, זה גם זמן מצוין לקנות נכסים למכירה באיידהו. למרות מחירי הבתים עולים במרבית תחנות המטרו, מחירי הבתים הכולל ב Boise והסביבה הם נמוכים יותר מאשר בערים הגדולות ברחבי הארץ.

שיעורי הריבית הולכים וגדלים, אבל הם עדיין בשיעורים נמוכים מבחינה היסטורית. השכר המקומי גדל, אשר יכול כמובן לעזור עם תהליך של קניית בית.

מאז יש ירידה רכוש למכירה איידהו, אם אי פעם חשבתי על מכירת הבית שלך, עכשיו זה זמן טוב לעשות את זה. באזורים כמו בויז ודרום איידהו הם זקוקים מאוד של אנשי מכירות.

הירידה במספר הבתים למכירה ב Boise היא ערובה כי שוק הנדל"ן איידהו ימשיך להיות פוטנציאל גדול למוכרים אפילו זמן רב לאחר עונת האביב.

על פי נתוני המדינה, עלו ב -10.6% בשנה האחרונה, ומספרם צפוי לעלות ב -4.8% בשנה הבאה.

שוק הנדל"ן Boise עבר התאוששות טובה מן התרסקות השוק. בואיז לא רק החזירה לעצמה את הרגל, היא החלה לשגשג. עם יסודות השוק מוצק במקום, צמיחה זו לא נראה להאט במהירות.

בויז הוא באמת בקצב מסחרר. הערכים הנוכחיים עשויים להיות נמוכים מהממוצע הארצי, אך הם צומחים במה שנראה כצעד בר קיימא השנה. למעשה, מחירי הבתים הנוכחיים הם לא רחוק מן מראש קריסה רמות. זה צריך להיראות כאות כי הנדל"ן בויז לא גדל מהר יותר מאשר זה היה צריך להיות בשיא השוק, ולא נפל יותר מדי. זה עושה את זה שוק אידיאלי שבו להתגורר או להשקיע.

  •  
    מעבר לאיידהו. גרים וחיים באיידהו

      בהמשך לנתח אילו מדינות הן המעניינות ביותר להשקיע, תשומת הלב שלנו התמקדה במדינה אמריקאית, שבה יופי טבעי וחיי לילה פעילים מאוד שולטים. נחיתה על ידי נהר שלמון, אשר מבטיח תיירות נישה מדי שנה (להיות גם הנהר הארוך ביותר בארצות הברית של אמריקה), הגיבור של היום היא מדינת איידהו. האם אתה גם מתכוון לק ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 9621

מכירה בית, איידהו, Ada County, Boise, Boise

613,002.62ILS
מכירה
בית

1500 m²
3 לחסום השינה בבית בקומות האגם הפסיפס one החניה סיפור, מוסך, ברביקיו על שפת אגם קרוב הכל החוף.
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB